pavlograd.info 18.12.2017 13:36

У наступному навчальному році в закладах освіти Першотравенська планують впровадити систему аутсорсингу.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Обговорюючи особливості бюджету 2018 року, члени виконкому торкнулись питання щодо

Наразі і в Першотравенську на рівні міської влади активно обговорюється питання переходу на аутсорсингове обслуговування в їдальнях міста. Така система вже успішно працює в школах Дніпра.

З 1 січня 2018 року за рішенням міської ради в Павлограді всі школи також будуть переведені на систему аутсорсингу, яка полягає у тому, що шкільні їдальні міста передаються за договором на обслуговування приватними фірмами.

Це нововведення дасть можливість не тільки значно поліпшити якість послуги харчування, а й економити бюджетні кошти – не треба буде виплачувати із міського бюджету заробітну платню працівникам технічного сектору, який буде надавати послугу харчування.

Приватні фірми, які виграють торги, будуть самі укомплектовувати штат своїх співробітників, розраховуватися за енергоносії та виплачувати заробітну плату.

А ось у Першотравенську це питання поки що всебічно вивчається.

«У 2017-2018 навчальному році учні харчуватимуться, як і раніш. А от в новому навчальному році в закладах освіти, скоріш за все, буде впроваджена система аутсоргсингу», – зазначила начальник міськво Ольга Горіна.