pavlograd.info 18.12.2017 13:36

На сьогодні в місті вже виконуються роботи, пов’язані з реконструкцією мереж зовнішнього освітлення на вулиці Полтавській. Завершити їх обіцяють до кінця поточного місяця.

Про це повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

У поточному році міська влада продовжує роботи з освітлення вулиць.

З початку року в місті відновлено зовнішнє освітлення на 28 вулицях та провулках, територіях шкіл, у парках, на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків. Сума, яку на це виділили з міського бюджету складає понад 2 млн грн.

Наразі в Павлограді продовжуються роботи по реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вул. Полтавська. Вартість робіт складає 446,9 тис грн. Завершити роботи мають до кінця місяця.

Нагадаємо, з 1 листопада зовнішнє освітлення міста не вимикається протягом всієї ночі, що дає змогу мешканцям почуватися більш комфортно та безпечно.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience