pavlograd.info 18.12.2017 13:36

Мешканець Петропавлівського району відбувся умовним терміном покарання за спробу крадіжки майна Придніпровської залізниці. Про це йдеться у вироку місцевого суду від 7 грудня 2017 року.

Як свідчать матеріали розгляду справи, на лаві підсудних опинився уродженець села Кохівка, який працює підземним гірничим робітником на одній із вугільних шахт регіону, одружений, батько малолітньої дитини, раніше судимий за крадіжку.

За версією слідства, вдень 28 вересня цього року чоловік перебував на залізничному перегоні Миколаївка-Богуславський в районі 83-го кілометру, що на південній околиці села Дмитрівка. Тут він заліз на дерев`яну опору недіючої повітряної лінії зв’язку, переконався, що за ним ніхто не стежить, і за допомогою кусачок зрізав 12 металевих дротів діаметром 5 мм і загальною довжиною 420 м. Дроти належали структурному підрозділу «Павлоградської дистанції сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Придніпровської залізниці» ПАТ «Українська залізниця», а їх вартість складала близько 7500 грн. Обвинувачений почав їх скручувати, аби потім здати на металобрухт. Однак чоловіка на місці злочину затримали співробітники поліції.

На стадії розслідування, 9 листопада 2017 року, представник потерпілого і підозрюваний уклали угоду про примирення, згідно з якою чоловік визнавав свою провину в спробі крадіжки і погоджувався із запропонованим покаранням. Згодом Петропавлівський районний суд затвердив цю угоду, визнавши чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч . 3 ст.15, ч. 2 ст.185 КК України . 7 грудня суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік умовно.

Олекса Сурай