В Павлограді лютують ГРВІ та ГРИП – Павлоград.info
pavlograd.info 05.02.2018 18:08

Минулого тижня ми вже повідомляли про те, що в Павлограді збільшилась кількість людей, які захворіли на ГРВІ та ГРИП. Зокрема, за тиждень, з 19 по 25 січня, рівень захворюваності на ГРВІ зріс на 25 %. Зараз ці показники зросли ще на 36 %.

Нагадаємо, за тиждень з 19 по 25 січня по медзакладам Павлограда було зафіксовано 627 випадків захворюваності на ГРВІ та ГРИП. З них 484 – діти до 17 років. Госпіталізовано в стаціонарне відділення лікарень було 15 пацієнтів (7 – діти). Про це повідомила начальник відділу охорони здоров'я Павлограда Олена Герасименко.

Також був зупинений навчально-виховний процес до 5 лютого у 5-ти класах загальноосвітніх шкіл нашого міста, повідомляла завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» Олена Кузьменко.

Що стосується теперішньої ситуації, то за минулий тиждень з 26 січня по 2 лютого за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів Павлограда з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій та ГРИПу звернулося 852 пацієнта, з них 663 – діти до 17 років.

«Рівень захворюваності на ГРВІ зріс на 36 %. За цей тиждень було госпіталізовано 19 чоловік, з них 15 – діти», – зауважила Олена Герасименко.

Довідка 5632.com.ua: За даними департаменту освіти Дніпропетровської ОДА у зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинено навчально-виховний процес серед учнів окремих класів та загальноосвітніх шкіл в м. Дніпро, м.Кам’янське м.Кривий Ріг, м.Жовті Води, м.Марганець, м.Нікополь, м.Павлоград, Новомосковський район, із загальною кількістю понад 18 000 учнів. У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб з приводу ГРІ по області зросла на 5 %. Всього госпіталізовано 662 особи, з них 523 дитини. За результатами вірусологічного моніторингу, який проводиться ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України», на поточному тижні встановлено циркуляцію вірусів грипу В серед дітей та дорослого населення.

Кріста Офенбах