pavlograd.info 02.11.2017 02:13

На сьогоднійшній день у Першотравенську кількість отримувачів субсидії становить 2994 домогосподарства. А середній розмір субсидії складає 1055 гривень.

Про це 30 жовтня, під час загальноміської наради, повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення Першотравенської міської ради Сергій Яковіненко.

Він зазначив, що у жовтні поточного року управління здійснило автоматизований перерахунок розмірів субсидій у загальній кількості 3082 справи.

В цьому ж місяці субсидія для будинків з централізованим опаленням направлена на особові рахунки отримувачів в повному обсязі. Перерахунок за показниками будинкових лічильників буде виконано в листопаді.

За словами Сергія Яковенко, протягом вересня-жовтня поточного року в управлінні зареєстровали 345 особистих звернень мешканців міста за субсидією, які розраховуються не в автоматизованому режимі.

Наразі кількість отримувачів субсидії становить майже 3000 домогосподарств. Середній розмір субсидії складає 1055 грн.

«Розрахунок субсидії в жовтні проводиться з урахуванням доходів за період з січня до червня 2017 року. Таким чином, підвищення пенсій ніяк не вплине на розміри субсидій», – підкреслив начальник управління.