pavlograd.info 20.11.2017 12:43

17 листопада в Павлограді відбувся молодіжний форум з нагоди Дня студента, в рамках якого міський голова Анатолій Вершина вручив сертифікати на отримання стипендій міського голови відмінникам навчання вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста Павлоград.

Захід проходив у Палаці творчості дітей та юнацтва. На ньому були присутні представники міської влади, громадських організацій, відділу освіти, ЗМІ, студенти ВНЗ та старшокласники.

В цьому році стипендіатами стали 30 кращих представників вищих навчальних закладів міста та 20 представників загальноосвітніх шкіл міста.

Це відмінники навчання, претенденти на отримання «Золотої» або «Срібною» медалі, переможці олімпіад, молодь з активною життєвою позицією, діти, які мають творчі та спортивні досягнення міського, регіонального,обласного, всеукраїнського рівнів.

Крім вручення сертифікатів на отримання стипендій, на заході відбувся показ презентації на тему “Майбутнє улюбленого міста Павлограда”, яку підготували студенти вищих навчальних закладів та ГО «ФАЙНОГРАД».