pavlograd.info 29.11.2017 17:48

В період з 13 по 19 листопада у Дніпрі проходив міжнародний багатожанровий фестиваль «ZIRKA» – конкурс «Всі Зірки Галактики 2017». В одній із його номінацій переможцями стали вихованці КЗ «Центр дитячої творчості м. Тернівка».

Про це повідомляє пресс-служба Тернівського міськвиконкому.

Як зазначають організатори конкурсу, метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих дітей і молоді, просування аматорських і професійних солістів та ансамблів, культурного і естетичного виховання дітей та підлітків, виявлення нових талантів, заохочення активних форм відпочинку.

Цього року у фестивалі брали участь представники різних областей України, а також інших країн, таких як: Італія, Болгарія, Білорусь, Турція, Узбекистан та Росія.

Місто Тернівка представляли вихованці комунального закладу «Центр дитячої творчості м. Тернівка».

«Вже не вперше наші вихованці приймають участь у фестивалі «ZIRKA». Цього року студія дизайну театр моди «Фантазія» перемогли у номінації «Театри мод і модельні студії» та отримали Гран-прі за свою колекцію «Слав’яночки». Діти гідно представили наше місто та подарували всім присутнім свято краси і таланту» – зазначила керівник студії дизайну театр моди «Фантазія» Марина Звегінцева.

Окрім визнання, від організаторів фестивалю, вихованці студії дизайну театр моди «Фантазія» отримали грошову премію, цінний подарунок та 50% знижку на поїздку до Італії.

До речі, наступного року міжнародний багатожанровий фестиваль «ZIRKA» відбудеться в Італії.