Тернівчанина підвела любов до сиру – Павлоград.info
pavlograd.info 06.12.2017 20:10

Мешканець Тернівки опинився на лаві підсудних через крадіжку кількох пачок сиру із супермаркету. Чоловік свою провину визнав і отримав умовний термін покарання. Про це йдеться у вироку міського суду від 27 листопада.

Пригода сталася 13 травня 2017 року приблизно о 10.35 у залі магазину відомої торгівельної мережі на вулиці Сергія Маркова в Тернівці. За версією слідства, обвинувачений підійшов до стелажа з молочними виробами і непомітно для стороннього ока вкрав 3 пачки сиру загальною вартістю близько 130 грн. Чоловік оминув касирку і попрямував до виходу. На звернення працівниці магазину не відреагував і просто втік. Однак поліція не залишили любителя молочних продуктів без уваги. За фактом інциденту правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Під час судового засідання чоловік свою провину в інкримінованому злочині беззастережно визнав і підтвердив викладені слідством обставини пригоди. Обвинувачений висловив каяття і зізнався, що матеріальний збиток власникові сирів так і не відшкодував. Приймаючи рішення, суд врахував відсутність у обвинуваченого судимостей, його щире зізнання, посередню характеристику від сусідів, а також той факт, що чоловік ніде не працює. На своєму засіданні 27 листопада Тернівський міський суд визнав мешканця міста винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 КК України («Пограбування») і призначив йому 2 роки позбавлення волі умовно.

Олекса Сурай