pavlograd.info 25.12.2017 17:13

Мешканець Тернівки, якого суд визнав винним у скоєнні крадіжки і зберіганні наркотиків, отримав 3 роки і 1 місяць колонії. Чоловік своєї провини не заперечував. Про це йдеться у вироку міського суду від 12 грудня 2017 року.

Як свідчать матеріали справи, служителі Феміди позбавили волі мешканця Тернівки, котрий вже має судимість за аналогічні злочини, ніде не працює і є батьком 10-літньої дитини, хоча й неодружений. Слідство встановило, що вдень 16 вересня 2017 року обвинувачений зайшов на подвір`я свого приятеля, якого на той момент не було вдома, і вирішив пробратися до його оселі.

Чоловік підійшов до кухонного вікна, вийняв скло і заліз всередину. З будинку знайомого обвинувачений виніс чимало речей: електричну плиту, світильник, планшет, телевізійний тюнер, чоловічу куртку, шкіряні сумку і гаманець, спінінг і вудочку, гроші в сумі 200 грн. і навіть сонячні окуляри. Згодом експертиза встановила, що злодій завдав потерпілому збитки на загальну суму 4 412 грн. За інформацією слідства, 21 вересня чоловіка затримали на вулиці Маяковського у Тернівці – у чоловіка виявили шприц з опієм.

Під час судового розгляду справи він повністю визнав свою провину в інкримінованих йому злочинах і підтвердив викладені слідством обставини обох пригод. Потерпілий просив суд розглянути цю справу без його участі і заявив цивільний позов до свого приятеля на відшкодування збитків. На своєму засіданні 12 грудня Тернівський міський суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.185, ч. 1 ст. 309 КК України і призначив йому покарання у вигляді 3 років і 1 місяця позбавлення волі. Суд також зобов’язав його сплатити потерпілому понад 3800 грн. у якості компенсації майнової шкоди. Обвинувачений ще має час на оскарження вердикту.

Олекса Сурай