pavlograd.info 23.05.2019

Цього року потрапити на фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story» можна безкоштовно, попередньо зареєструвавшись для відвідання фан-зони на офіційному сайті проекту https://jazz-dnepr.com/tickets/.

Така відкритість для публіки стала можливою завдяки підтримці заходу з боку міcької влади, меценатів і спонсорів. Згідно з рішенням організаторів, реєстрація закінчиться достроково, щойно фан-зона буде заповнена. На кожен день фестивалю потрібно реєструватися окремо.

Запрошення дійсне для однієї особи. Кількість можливих реєстрацій «в одні руки» обмежена.

Також є можливість придбати квитки на глядацькі місця. Їхній продаж відкрито з 18 травня.

Крім цього, всі охочі можуть поселитися у кемпінг-містечку біля фестивального майданчика. Перепустки до містечка також доступні для придбання на сайті https://jazz-dnepr.com/tickets/.

Нагадаємо, 18-21 липня у Дніпрі відбудеться джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2019. New story». Головна сцена традиційно розташується на Монастирському острові. Вона працюватиме 20-21 липня.

New Story, за задумом організаторів, – це спілкування без обмежень у стилі джаз, залучення українців до джазу як світової культурної спадщини, створення якісного музичного продукту, можливостей для колаборації музикантів з України та з-за кордону.

Читайте также:

Большая вода наступает: на Закарпатье – сильное наводнение (Фото)

В этот раз смерть была сильнее: в Мечникова умер Герой

У днепровских аферистов нет тормозов: девушка чуть не стала жертвой махинаций

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram

Запись Реєстрація у безкоштовну фан-зону фестивалю «Джаз на Дніпрі-2019. New story» закінчиться достроково, щойно вичерпаються місця впервые появилась Наше Місто.