pavlograd.info 10.04.2018 23:34

Павлоградська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт за знищення лісових масивів відносно мешканки Першотравенська. Про це повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Зазначається, що у серпні минулого року обвинувачена підпалила сміття з сухою травою, що знаходилось на подвір’ї її дачного домоволодіння. Останнє безпосередньо примикає до лісового масиву ДП «Павлоградський лісгосп».

Через сильний вітер вогонь розповсюдився на суху траву і, в свою чергу, на лісовий масив. У результаті вигоріло понад 200 га лісу.

Через недбалість жінки, яка не передбачила можливості настання суспільно-небезпечних наслідків своїх дій, державі спричинено понад 220 тис. грн шкоди.

«У випадку, якщо суд визнає місцеву мешканку винною у скоєнні вищевказаних діянь, жінці загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк», – наголосили у прокуратурі.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience