pavlograd.info 05.05.2022 13:36

Через час после ракетного удара по железнодорожному мосту в Днепре видео атаки появилось в российских Telegram-каналах. То , что Украина скрывает от оккупантов, мгновенно стало общедоступным в россии.

Установлено, что видео снято на уличную камеру видеонаблюдения, а также из проезжавших мимо автомобилей. Такие действия считаются государственной изменой. Возбуждено уголовное дело. Виновные будет жестоко наказаны. Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

« СБУ відкрила кримінальне провадження щодо відео моменту влучання ракети у Дніпрі За матеріалами інтернет-видань 05.05.2022 52 Після ракетного обстрілу у Дніпрі в мережі Інтернет, зокрема, на російських пабліках, з’явилося відео моменту влучання ракети. Через це Служба безпеки України у рамках кримінального провадження, розпочала розслідування за ст. 111 КК України – документування злочинів, пов’язаних з державною зрадою.
Містянам ще раз нагадали, що корегування ракетних обстрілів, артилерійських ударів, роботи авіації є злочином проти національної безпеки України.
За словами головної фахівчині відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дарини Цуркань, до всіх сьогодні одна вимога – не фіксувати вибухи на мобільні телефони, тим паче, не поширювати відео- фото матеріали через мережу інтернет та не пересилати його через месенджери. “Такими діями ви піддаєтесь загрозі наступного “прильоту”. Вкотре просимо мешканців діяти відповідально”, – попередила Дарина

Запись За видео ракетного удара по Днепру, выложенное в социальные сети, виновные будут сурово наказаны впервые появилась .