pavlograd.info 05.05.2022 11:36

Поток новостей не прекращается ни на минуту: провокатор Шарий задержан в Испании; в Пологах, на Запорожье в результате обстрела в своем дому погибла женщина 1972 г.р. ; в Днепре устраняют последствия ракетного удара, нанесенного оккупантами вечером 4 апреля.

Глава Днепропетровского облсовета облсовета Николай Лукашук сообщает о том, что в результате обстрела Синельниковского района, 4 апреля, повреждено 25 жилых домов .Это кроме школы, детского садика и магазина.

« Після вчорашнього обстрілу Синельниківського району, внаслідок якого було частково пошкоджено 25 житлових будинків, будівлю школи, дитсадка, сільського клубу та магазину, надвечір ворог випустив ще дві ракети по Дніпру, – повідомив Микола Лукашук.

Одна влучила в об‘єкт транспортної інфраструктури, пошкодивши контактну мережу. Другу ракету вдалося збити нашим силам ППО. В обох випадках минулося без загиблих та постраждалих.

Станом на цю хвилину в області все спокійно. Сьогоднішня ніч в Синельниківському та Криворізькому районах, як і на території всієї Дніпропетровщини, пройшла мирно.
Днями дві громади Дніпропетровщини було включено до переліку територій, які постраждали внаслідок бойових дій: це Широківська та Зеленодольська ТГ у Криворізькому районі. Нині ж ворог почав дедалі частіше обстрілювати і територію Синельниківського району. З огляду на це обласна рада планує подати клопотання, щоб внести до цього переліку територій Покровську, Великомихайлівську та інші громади Синельниківського району, які межують із зоною бойових дій. Це дасть змогу тим мешканцям громад, які хочуть виїхати, отримати статус ВПО та оформити виплати від держави.

Наразі ситуація на Херсонському, Миколаївському, Донецькому, Харківському напрямках під повним контролем ЗСУ.

Українці не складуть зброю до самої Перемоги. Нашої Перемоги».

Запись В результате обстрела Синельниковского района повреждено 25 жилых домов впервые появилась .