pavlograd.info 12.12.2017 18:51

Мешканець Петропавлівки має відпрацювати 100 годин на благо місцевої громади через крадіжку чужого майна, яку він скоїв на початку листопада 2017 року. Про це йдеться у вироку районного суду від 29 листопада.

Згідно з вердиктом, інцидент, що його розглядав суд, стався вранці 6 листопада на вулиці Озерній біля одного з приватних будинків. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, обвинувачений побачив біля хвіртки чужої садиби дамський велосипед «Україна» і вкрав його. Вартість двоколесного транспорту судова експертиза оцінила у 1946 грн.

Однак уникнути розмови з поліцією чоловікові не вдалося – врешті решт, правоохоронці порушили проти нього кримінальне провадження. Вже 15 листопада підозрюваний і потерпіла уклали угоду про примирення. Чоловік визнавав свою провину і погоджувався із запропонованим покаранням.

Вже у статусі обвинуваченого він під час судового засіданні підтвердив з’ясовані слідством обставини крадіжки і зазначив, що поцуплений велосипед він продав своєму знайомому, а останній згодом віддав його поліції. Чоловік також визнав, що в момент крадіжки був напідпитку. Потерпілої на засіданні суду не було, але письмово жінка просила суддів затвердити вказану угоду і вказала, що не має претензій до обвинуваченого. Петропавлівський районний суд 29 листопада визнав мешканця селища винним в скоєнні крадіжки (ч.1 ст. 185 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience