pavlograd.info 22.05.2019

Известная украинская телеведущая Янина Соколова на своей странице в Фейсбук сделала сенсационное признание. Она заявила, что 7 последних месяцев боролась с онкологическим заболеванием, и сейчас вместе с друзьями презентует мультимедийный проект Я, Ніна, посвященный борьбе украинцев с раком. Об этом передает корреспондент «НМ».

За 7 месяцев я победила рак: известная украинская телеведущая сделала сенсационное признание. Новости Днепра

Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз.

Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК.

За 7 місяців я його ПОБОРОЛА

Публічне і реальне життя часто дуже конрастне:)
Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько у листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала у реанімаціі, під»єднана до апаратів, нашпигана катетарами по всьому тілу і з дірками у животі.

За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці.

За цей же час я створила 30 ефірів Рандеву з Яніною Соколовою та КІНО з Яніною Соколовою, 20 випусків Вечер с Яниной Соколовой, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси у нашій з Olesia Korzhenevska Screen School, видала книгу Шевченко на кожен день, зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який от от вийде у прокат у Парижі.

За 7 месяцев я победила рак: известная украинская телеведущая сделала сенсационное признание. Новости Днепра

За ці 7 місяців я зрозуміла що таке справжня дружба, любов і жертовність.

І те, що наше суспільство НЕ ГОТОВЕ співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких як я.

За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу.

Для середньо статистичного українця лиса людина з ознаками ослабленого організму – живий труп. Зіпсваний матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, бо все одно згніє. Рак не обирає. Він нищить всіх. Незалежно від того слюсар ти чи відома телеведуча. Суспільство йому допомагає нищити. Я все це пережила на собі.

Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період.

За 7 месяцев я победила рак: известная украинская телеведущая сделала сенсационное признание. Новости Днепра

Саме з цією метою ми з командою вирішили створити мультимедійний проект.

Тут можна підписатися на його сторінку

Я, Ніна

Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю.
Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові.
Так, саме любові. Бо порятунок від раку – це любов.

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ МОЖНА ТУТ

http://yanina.life/film

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОЕКТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ОСЬ ТУТ

http://yanina.life

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram

Запись За 7 месяцев я победила рак: известная украинская телеведущая сделала сенсационное признание впервые появилась Наше Місто.