pavlograd.info 29.12.2017 19:52

Напередодні нового року в павлоградському Центрі позашкільної роботи та валеологічного виховання дітей (керівник Тетяна Зінько) пройшло благодійне новорічне свято для дітей бійців АТО (в тому числі загиблих чи зниклих без вісти) та волонтерів. Цей захід організували волонтери ГО «Павлоградське об'єднання воїнів учасників АТО і волонтерів «Патріот» та творчі колективи Валеоцентру.

Дітям та їх батькам небайдужі мешканці Павлограда подарували сучасну новорічну казку з іграми, розвагами та танцями. Малеча не тільки сиділа в глядацькій залі, а й активно брала участь у виставі – діти були вболівальниками під час танцювального батла між бабками-йoжками й сніговиками та повторяли за казковими персонажами веселі рухи, бавились та радісно кричали, гукали гуртом Діда Мороза та запалювали ялинку. Були на святі і Снігуронька зі своїми помічницями-сніжинками та символ Нового 2018 року – Собака.

Наприкінці вистави понад 70 дітей отримали новорічні подарунки від Діда Мороза, майже півсотні небайдужих павлоградців та волонтерів.

«Грошові кошти , солодощі, речі, іграшки приносили павлоградські волонтери та просто небайдужі люди. Дуже допомогла нам з подарунками Українська громада Об'єднаних Арабських Еміратів – організацією займалася родина Аксіньіних: Ганна, Ольга, Вікторія та Євген. Вони завжди допомагають і дітям , і бійцям АТО », – розповіла волонтерка та член ГО «Патріот» Тетяна Найда.

Окрім того, як додала волонтер, цьогоріч ГО «Патріот» на благодійні внески та пожертви людей закупили нове взуття та одяг (4180 грн.) тринадцятьом маленьким вихованцям Межиріцького інтернату. Також подарунки отримали і шість дітей-інвалідів, якими особисто опікується один із волонтерів.

«Вы – наши хранители, хвала вам и благодарность!», «Дякуємо всім за чудове свято для наших дітей!», «Большое спасибо за праздник! Молодцы, девочки!», – писали в соціальний мережі Фейсбук батьки дітей після свята.

Кріста Офенбах