pavlograd.info 08.12.2017 22:01

5 грудня у Першотравенську відбулось засідання конкурсної комісії. На ньому вирішувалось питання щодо визначення підрядника, який реконструює зовнішнє освітлення в приватному секторі міста.

Про це повідомляють у Першотравенській міськраді.

В ході комісії були розглянуті декілька цінових пропозицій та обрано найбільш вдалу. Наразі цінова пропозиція знаходиться на стадії вивчення відповідними спеціалістами. Роботи вже незабаром мають розпочатися, а закінчитися – на початку 2018 року.

Проблема вуличного освітлення в приватному секторі бентежить городян вже дуже давно, про що свідчать численні звернення до міської влади, які надходили протягом багатьох років.

Розуміючи важливість вирішення проблеми, очільниця міста звернулася до керівництва компанії ДТЕК з проханням допомогти. Були проведені переговори та знайдено порозуміння. Компанія пішла назустріч і виділила місту кошти у сумі 500 тис. грн на вирішення цієї проблеми.

Тож невдовзі приватний сектор південної частини міста (вул. Чайковського, Сонячна, Степова, Садова, Польова, Пирогова, Крилова, Південна, Будівельна, пров. Виноградний) буде добре освітлений завдяки сучасним енергоефективним технологіям. Тут буде укладено новий електропровід та здійснено монтаж сучасних світлодіодних світильників.

Окрім того, нагадуємо, що Першотравенськ отримав грант від Фонду «Північна ініціатива гуманітарної підтримки і енергоефективності» НЕФКО для впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності міських об'єктів на загальну суму 420 тис. євро. В рамках реалізації цього проекту буде проведено реконструкцію системи вуличного освітлення міста з використанням сучасних енергоефективних технологій та енергозберігаючого обладнання.