pavlograd.info 17.11.2018 16:39

12 листопада в ДЮСШ «Шахтар» відбулось урочисте закриття спартакіади «Спортивний Першотравенськ». Протягом тижня 27 команд змагались у п`яти олімпійських видах спорту. Вихованці ДЮСШ «Шахтар», члени спортивних клубів «Тайсон», «Гедеон», «Легіон», громадських організацій «Оранжевий м`яч» та «Першотравенська міська федерація волейболу»показали вболівальникам та журі високий рівень підготовки і отримали заслужені нагороди.

Перемогу в турнірі з баскетболу серед юнаківотрималакоманда ЗШ№1. Кращимигравцямиз баскетболу визнано Маріна Олексія та ПодопріхінаАндрія. Серед дівчат перемогу вибороли баскетболістки ЗШ№2. Кращі гравці турніру – Мальцева Анастасія і Бєлогурова Софія, повідомляють в Першотравенській міськраді.

Переможцями в турнірі з волейболу стала команда ветеранів «Першотравенськ-2». Кращі гравці -Василь та ЄвгенНогаєви. Серед молоді кращими показали себе волейболісти Першотравенського гірничого ліцею. Кращі гравці – Головко Юрій та Ногаєв Дмитро.

Серед боксерів найсильнішою визнано команду ДЮСШ «Шахтар». Кращими боксерами турніру стали: вихованець СЦ «Тайсон» Кузьменко Артем та вихованці ДЮСШ «Шахтар» СтамбулянГор і Піняєв Владислав.

Перемогу в турнірі з футболу виборола команда гравців ДЮСШ «Шахтар» 2009 року народження. Кращими гравцями з футболу визнано вихованців ДЮСШ «Шахтар» Кульова Владислава і Решетнікова Івана та вихованця футбольного клубу «Легіон» Турова Данила.

За перемогу в турнірі з тхеквондо ВТФ нагороджено команду ДЮСК «Гедеон». Кращими бійцями визнано вихованців ДЮСК «Гедеон»Котирєва Іллю і Скрипника Єгора та вихованця СЦ «Тайсон» Радіонова Миколу.

Довідково: Проведення спартакіади «Спортивний Першотравенськ» здійснюється в місті вже вдруге і стає традиційним. Вперше це відбулось минулого року, коли реалізувався інвестиційний проект за допомогою організацій VNG Іnternational і PAX. Проект виявився вдалим, що стало підґрунтям для прийняття довгострокової міської комплексної програми «Партнерство в ім’я розвитку», яка дозволить і надалі проводити започатковані проектом цікаві та видовищні міські заходи.