pavlograd.info 20.04.2018 17:48

9 випадків зафіксовано у 2017 році та ще 2 – цьогоріч. Про це під час прес-конференції повідомила лікар дерматовенеролог шкіряно-венерологічного диспансерного відділення міської лікарні № 1 Тетяна Мартієнко.

Вона розповіла про те, що у всьому світі відзначається різке збільшення захворюваності на злоякісні новоутворення шкіри. Рак шкіри – меланома – це дуже підступне захворювання з найвищою швидкістю поширення ракових клітин.

Дерматовенеролог повідомила, що у місті Павлограді за 2017 рік виявили 31 випадок раку шкіри, з них 9 – меланома. А в першому кварталі поточного року виявлено 5 випадків захворювання на рак шкіри, із них 2 – меланома.

«Родимки які змінюються з часом, а також ті, які асиметричні, з різним відтінком або дуже великих розмірів повинні пройти перевірку», – зазначила лікар.

Тетяна Мартієнко звернулась до мешканців міста з проханням при найменшій підозрі змін на шкірі терміново звертатися за консультацією до сімейного лікаря, хірурга або дерматовенеролога.

Шкіряно-венерологічне диспансерне відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» розташоване на вул. Шевченко, 63. Працює заклад з 8:00 до 15:00 щодня, крім суботи та неділі.