pavlograd.info 15.12.2017 18:09

На 2018 рік для утримання приміщень загальноосвітніх шкіл у міському бюджеті передбачено 11 мільйонів гривень, що на 2 мільйони більше, ніж цього року.

Про це повідомляє прес-служба Першотравенської міської ради.

Передбачається, що наступного року школи Першотравенська фінансуватимуться з державного і міського бюджетів у співвідношенні 70 та 30%.

Як і цьогоріч, фінансування видатків на утримання загальноосвітніх шкіл міста буде здійснюватися за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, яка визначена у сумі 28 675 тис грн. Але кошти державної субвенції будуть спрямовуватись виключно на заробітну плату педагогічних працівників.

Утримання приміщення шкіл, технічного та іншого персоналу буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету.

На це в 2018 році розраховано використати понад 11 млн грн.. А це майже на 2 млн грн більше ніж у минулому році.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience