pavlograd.info 23.04.2018 19:52

Павло Чуднівець та Дмитро Чуднівець вже 15 років несуть службу в поліції Павлограда, розповідають в прес-службі ГУ НП в Дніпропетровській області.

З першого дня в поліції хлопці завжди були разом – спочатку на одній лаві в училищі міліції, потім в одній роті та підрозділі поліції. Сьогодні вони несуть службу в одному екіпажі групи швидкого реагування. Колеги братів давно звикли, що поряд з ними працюють такі незвичні співробітники.

«Мати брата близнюка-круто! Ти народився вже з найкращим товаришем. Ближче людини не знайти, на нього можна покластися та довіритися на всі 100 відсотків» – розповідає Павло Чуднівець. На питання «Плутали вас чи ні?» – посміхається. – «Мати нас завжди розрізняла, а батько плутав. Ми ніколи не користались нашою схожістю, не розігрували вчителів та товаришів. Коли знайомимось з новими людьми вони спочатку не можуть зрозуміти хто є хто, а потім розрізняють нас навіть здалеку».

У приватному житті поліцейські-близнюки одружені, виховують дочок. Правда, різниця між дівчатами – 10 років, тож складно говорити про їх схожість між собою. «Дружина ніколи в світі не сплутає мене з братом, а донечка змалечку стала впізнавати тата, коли я стояв поряд з братом» – ділиться Дмитро Чуднівець про особисте.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience