pavlograd.info 23.04.2018 19:52

У Тернівці ніде не працюючий чоловік отримав штраф від суду за те, що продавав на вулиці з рук невеличкий пакетик волоських горіхів. Про це йдеться в ухвалі міського суду від 5 квітня.

Згідно з ухвалою, пригода, внаслідок якої мешканцеві Тернівки довелося давати пояснення в суді, сталася 21 березня близько 8.00 біля магазину «Масіс» на вулиці Пушкіна. Поліція, яка зафіксувала цей факт, склала протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 160 КУпАП («Торгівля з рук у невстановлених місцях»). Під час судового розгляду цього випадку продавець горіхів визнав свою провину і висловив каяття. Служителі Феміди вивчили надані поліцією матеріали, вислухали чоловіка і 5 квітня визнали його винним у порушенні адміністративного законодавства і оштрафували його на 17 грн. без конфіскації предметів торгівлі. Суд також зобов`язав чоловіка сплатити державі судовий збір в сумі 352 грн.

Нагадаємо, нещодавно в Павлограді міська влада оголосила про черговий свій наступ на стихійних торговців. «З квітня поточного року розпочинається робота робочої групи і будуть проводитися систематичні комплексні рейдові заходи щодо повної ліквідації стихійної торгівлі, на порушників складатися адмінпротоколи та, за необхідності, проводити конфіскацію предметів торгівлі», – сказано у повідомленні міського відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва. Повідомлення 10 квітня розміщене на офіційному сайті міста.

Чиновники також нагадують «вуличним торговцям»: «згідно ст. 152, ст.160 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», при виявленні порушень норм і правил благоустрою, за здійснення торгівлі в невизначених місцях на правопорушників накладається штраф в розмірі:

1. ст. 152 КУпАП:

– на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 360 грн до 1360грн);

– на громадян – суб`єктів підприємницької діяльності – від п`ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 850 грн до 1700 грн).

2. ст. 160 КУпАП :

– торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої;

– торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгів».

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience