pavlograd.info 14.11.2017 00:44

Ще півтора місяця тому в місті проживало 230 дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування. Сьогодні їх – близько 300.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськвиконкому.

Станом на 1 січня 2017 року в Павлограді на обліку перебуває 293 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 150 – перебувають у складних життєвих обставинах.

В поточному році на облік взяли 75 дітей, які потребують соціально-правового захисту, а 57 – зняли з обліку.

На сьогоднішній день 282 дитини, які залишилися без батьківського піклування, реалізували своє право на виховання в сім’ї.

Протягом року під опіку та піклування влаштували 30 дітей, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – 6 та усиновили – 17 дітей.

Всього в місті діє 10 прийомних сімей, де виховується 19 дітей. Також є три дитячі будинки сімейного типу, де виховується 20 дітей.

Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, користуються законними пільгами. На їх утримання своєчасно виплачується пенсія та державна матеріальна допомога.

Крім того, діти безкоштовно обстежуються, лікуються, оздоровлюються, харчуються, навчаються в школах естетичного виховання, а також відвідують спортивні гуртки та секції.