pavlograd.info 04.12.2017 18:39

У Павлограді вихованці секції скелелазання ФСК ім. Шкуренка і їхні тернівські ровесники виборювали звання найшвидшого скелелаза. Черговий, вже 5-й, Кубок міста проходив 2-3 грудня на базі спортивного комплексу. Про це розповів тренер ФСК Андрій Суворкін.

За словами керівника секції, участь у традиційних змаганнях узяли 60 спортсменів із Павлограда і Тернівки віком від 8 до 16 і старше років. «Хлопці й дівчата продемонстрували свої можливості на трасах різного ступеню складності, а у фіналі боролися за звання «найшвидшого»», – повідомив А. Суворкін.

Переможцями (1-і місця) кубкового турніру в своїх вікових групах серед дівчат стали: Маша Мажара, Алла Крупська, Аріна Школьна, Маша Лісовська, Ангеліна Мартинова та Катя Єгорова. У хлопців кращими виявилися: Андрій Тищенко, Нікіта Коновалов, Денис Кодиров, Діма Блєдной, Олексій Блєдной і Кирил Григорьєв. Як зазначив Андрій Суворкін, наступного разу юні скелелази змагатимуться в рамках 5-го чемпіонату Павлограда у форматі «складність». Ця спортивна подія запланована на 30 грудня в приміщенні ФСК ім. Шкуренка.

Нагадаємо, скеледром висотою 8 метрів на 4 доріжки зявився на території фізкультурно-спортивного комплексу восени 2013 року. Він став проектом-переможцем конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками». Вартість реалізації проекту становила близько 13 тис. грн. Нині на сучасному скледромі тренуються кількадесят юних спортсменів – вихованців тренера Андрія Суворкіна.