pavlograd.info 24.11.2017 17:04

Павлоградське об’єднане управління пенсіонного фонду приєднається до Головного управління ПФУ в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської райдержадміністрації.

Відповідно до Постанови КМУ від 8 листопада 2017 року №821 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду приєднають до ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Головою комісії з припинення управління призначено Наталію Морозову.

«Оскільки реорганізація не передбачає ліквідації установи, робота новоствореного управління Пенсійного фонду України з пенсіонерами та платниками продовжиться в раніше встановленому порядку», – зазначають в управлінні.

До того ж фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до приєднання.

Вимоги кредиторів до Павлоградського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області повинні бути заявлені за адресою: 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, проспект Шахтобудівників, буд.5 , протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.