pavlograd.info 12.02.2018 22:47

На Дніпропетровщині вже третій тиждень триває епідемія грипу. У деяких містах регіону, в тому числі Павлограді, зафіксовано перевищення епідпорогу, повідомляє прес-служба ДУ "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

«На Дніпропетровщині зафіксовано перевищення епідемічного порогу у Криворізькому, Криничанському, Софіївському та Нікопольському районах у містах Вільногірськ, Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг та Павлоград», – говориться у повідомленні.

У зв'язку з високими рівнями захворюваності серед дітей шкільного віку тимчасово призупинено навчально-виховний процес серед учнів загальною кількістю понад 50 тисяч осіб.

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 4%. Щодо грипу за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося понад 21 тисячі.

Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Вільногірську – 1064,0 на 100 тисяч населення. Показник захворюваності сумарно серед населення області нижче епідемічного порогу на 27%.

Летальних випадків через ускладнення від грипу не зареєстровано.