pavlograd.info 29.12.2017 19:52

Павлоградська поліція розслідує факт хуліганства в місцевій кав`ярні, датований жовтнем 2017 року. Головний підозрюваний – непрацюючий і досі не судимий чоловік. Нині йому обрано запобіжний захід – особисте зобов`язання терміном на 2 місяці.

Про це йдеться в судовій ухвалі від 20 грудня. Згідно з документом, вдень 16 жовтня чоловік перебував у кав`ярні «Хімік» в однойменному готелі, розташованому на території мікрорайону ім. 18 Вересня. Окрім нього в приміщенні знаходилися бармен і горнична готелю. За версією слідства, підозрюваний почав безпричинно ходити готельною залою, лаятисб і кричати на працівників закладу. На їхні зауваження гість не реагував.

Далі, як встановили поліцейські, чоловік підійшов до горничної, схопив її за волосся, а вільною рукою тричі вдарив жінку в обличчя, залишивши садна навколо ока. За 20 хвилин від початку інциденту гість залишив приміщення. Слідство кваліфікувало дії чоловіка за ч.1 ст. 296 КК України («Хуліганство»), а 15 грудня повідомило йому про підозру в скоєнні зазначеного злочину. Суд вивчив клопотання правоохоронців про обрання для чоловіка запобіжного заходу на період слідства у вигляді особистого зобов`язання строком на 2 місяці і задовольнив це прохання. Сам підозрюваний не заперечував проти такої санкції. До речі, з матеріалів суду відомо, що в іншому кримінальному провадженні чоловік фігурує як обвинувачений за ч.1 ст. 309 КК України («Незаконне зберігання наркотиків»).

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience