pavlograd.info 29.12.2017 19:52

Павлоградська поліція розслідує факт хуліганства в місцевій кав`ярні, датований жовтнем 2017 року. Головний підозрюваний – непрацюючий і досі не судимий чоловік. Нині йому обрано запобіжний захід – особисте зобов`язання терміном на 2 місяці.

Про це йдеться в судовій ухвалі від 20 грудня. Згідно з документом, вдень 16 жовтня чоловік перебував у кав`ярні «Хімік» в однойменному готелі, розташованому на території мікрорайону ім. 18 Вересня. Окрім нього в приміщенні знаходилися бармен і горнична готелю. За версією слідства, підозрюваний почав безпричинно ходити готельною залою, лаятисб і кричати на працівників закладу. На їхні зауваження гість не реагував.

Далі, як встановили поліцейські, чоловік підійшов до горничної, схопив її за волосся, а вільною рукою тричі вдарив жінку в обличчя, залишивши садна навколо ока. За 20 хвилин від початку інциденту гість залишив приміщення. Слідство кваліфікувало дії чоловіка за ч.1 ст. 296 КК України («Хуліганство»), а 15 грудня повідомило йому про підозру в скоєнні зазначеного злочину. Суд вивчив клопотання правоохоронців про обрання для чоловіка запобіжного заходу на період слідства у вигляді особистого зобов`язання строком на 2 місяці і задовольнив це прохання. Сам підозрюваний не заперечував проти такої санкції. До речі, з матеріалів суду відомо, що в іншому кримінальному провадженні чоловік фігурує як обвинувачений за ч.1 ст. 309 КК України («Незаконне зберігання наркотиків»).

Олекса Сурай