У Павлограді планують встановити додаткові камери відеоспостереження – Павлоград.info
pavlograd.info 19.12.2017 22:14

На сьогодні в різних районах Павлограда встановлено більше 50 камер зовнішнього відеонагляду. Працюють вони цілодобово, завдяки чому допомагають правоохоронним органом розкривати не один злочин. У 2018 році в місті планують встановити ще додаткові камери відеоспостереження.

Про це повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Місто продовжує співпрацювати з ЄС/ПРООН в рамках проекту «Безпечне та комфортне місто». В цьому році в Павлограді встановили 41 камеру зовнішнього відеоспостереження на суму 800 тис грн. З них 147,4 тис грн – кошти міського бюджету. Всього встановлено 52 камери.

Як зазначив міський голова, за три останні місяці за допомогою інформації з камер відеоспостереження відділ поліції розкрив не одне правопорушення, зокрема, 10 фактів ДТП, 1 – викрадення автотранспорту та 1 – пограбування.

До того ж за допомогою встановлених відеокамер через офіційний сайт міської ради кожний мешканець міста може побачити у режимі реального часу усе, що відбувається на центральній площі міста.

Анатолій Вершина наголосив, що роботу по встановленню камер відеоспостереження в місті планують продовжити і в 2018 році.