pavlograd.info 01.12.2017 18:22

Вихованці павлоградської ДЮСШ і спортивно-оздоровчого комплексу «Центр», котрі переможно виступили на нещодавній світовій першості з кікбоксингу (версія WTKA ) в Італії, стали стипендіатами міського голови. В четвер, 30 листопада, відбулося урочисте вручення сертифікатів провідним спортсменам міста.

Нагороди (сертифікати мера і подяки народного депутата) отримали студенти Дніпропетровського інституту фізичної культури Володислав Іваниця (ДЮСШ) і Раміль Ахметов (СОК «Центр»), учень павлоградської школи №1 Мирослав Гончар (ДЮСШ). Ще один призер міжнародних змагань, Олександр Прудько (ДЮСШ), заочно отримав подяку за свої спортивні досягнення. Участь у нагородженні найкращих кікбоксерів Павлограда взяли представники міської влади, народний депутат і депутат обласної ради.

Нагадаємо, з 25 по 29 жовтня в місті Марина ді Каррара (Італія) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WTKA. Збірна України на цих змаганнях завоювала 75 медалей ( 42 золотих, 21 срібну і 12 бронзових ) і посіла 3 командне місце. Чимала заслуга в цьому належить павлоградцям – вихованцям дитячо-юнацької спортшколи і спортивно-оздоровчого комплексу. Кікбоксери привезли додому одразу 4 золоті трофеї, а також кілька срібних і бронзових медалей.

«Зараз ми готуємося до виступів у чемпіонаті Дніпропетровської області, який стартує 8 грудня. Орієнтовно у квітні наступного року відбудеться чемпіонат України, де наші вихованці також візьмуть участь. А восени знов розраховуємо вдало виступити на світових змаганнях», – сказав журналістові старший тренер із кікбоксингу міської ДЮСШ Олександр Коротич. Він зазначив, що павлоградці щороку стають чемпіонами світу.

Олекса Сурай