pavlograd.info 02.12.2017 02:24

Учора, 30 листопада, на підприємстві «ДТЕК Павлоградвугілля» відбувся нещасний випадок, у результаті якого серйозно постраждав 45-річний працівник компанії.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Обласне управління розпочало спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався на ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з 45-річним електрослюсарем підземним.

«30 листопада під час регулювання стрічки конвеєра 2ЛТП-1000КСП, на ділянці з видобутку вугілля №1 на 104 збірному штреку, права рука працівника потрапила між стрічкою і барабаном телескопа, внаслідок чого він отримав травматичну ампутацію верхньої кінцівки на рівні ліктьового суглобу. Постраждалого госпіталізовано», – зазначається у повідомленні.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.