pavlograd.info 27.02.2018

Так званий «блошиний» ринок, який знаходиться в переході між вулицями Горького та Шевченко, тепер працюватиме офіційно.

Про це йдеться у проекті рішення виконкому, який був оприлюднений на офіційному сайті Павлоградської міськради 22 лютого.

Днями в центрі Павлограда працівники відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва виконкому та Павлоградського відділу поліції провели рейд на цьому ринку.

Під час нього людям, які торгували з землі продуктами, виписали попередження. Якщо вони попадуться у друге – їм загрожує грошовий штраф від 360 до 1360 гривень за статтею 152 КУпАП.

Самі ж продавці кажуть, що стоять на вулиці та торгують з землі не від кращого життя. Продукції (наприклад, молока, курячих яєць, м’яса та сала) у більшості людей небагато – за їхніми словами, їм просто невигідно торгувати на офіційному ринку – потрібно витрачатися на проїзд, лабораторію, оплачувати містове, тощо.

Разом з тим, представники комісії пообіцяли, що не будуть штрафувати тих, хто продає антикваріат, старі монети чи книжки, побутові дрібниці. Для них планують виділити окреме місце під торгівлю.

Так званий «блошиний» ринок старих речей продовжить розташовуватись в переході між вулицями Горького та Шевченко і працюватиме офіційно. Там знаходитимуться пересувні тимчасові споруди для дрібнороздрібної торгівлі промисловими товарами. Укладати договори про пайову участь в утриманні цього об'єкта благоустрою торговці не будуть.

Кріста Офенбах