pavlograd.info 07.04.2018 22:49

6 квітня о 13:38 до Служби порятунку повідомили про пожежу в екосистемі міста на вулиці Центральна. Про це повідомили у ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.

До місця події одразу ж прибули рятувальники 27 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

Вони за допомогою хлопавок та подачі ствола «Б» локалізовали та ліквідовали займання.

Площа пожежі склала 0,5 га. До її гасіння було залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки Головного управління.

Служба порятунку звертається до населення з проханням не провокувати своїми діями пожежі в екосистемах та бути обережними з вогнем поблизу сухої рослинності.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience