pavlograd.info 07.04.2018 22:49

У Тернівці поліція розслідує факт поножовщини, що сталася 28 березня в одній із багатоповерхівок міста. Жертва пригоди – чоловік. У скоєнні злочину правоохоронці підозрюють його цивільну дружину. Про це йдеться в ухвалі міського суду від 2 квітня.

Згідно з ухвалою, до суду звернувся слідчий поліції, який клопотав про призначення експертизи у кримінальному провадженні, відкритому за ч. ст. 121 КК України («Умисне тяжке тілесне ушкодження»). В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що підозрювана і потерпілий перебували у цивільному шлюбі. Приблизно о 9.30 вони завітали в гості до своїх знайомих. Разом компанія попрямувала на кухню де влаштувала посиденьки за чаркою оковитої.

За версією поліції, близько 11.00 між гостями – чоловіком і його дружиною – спалахнула сварка. Спочатку вони на словах з`ясовували стосунки, дошкуляли один одного образами, а потім жінка схопила зі столу кухонний ніж, наблизилась до чоловіка і встромила лезо йому в живіт. Принаймі, так стверджувала поліція. За її даними, потерпілий отримав тяжкі пошкодження внутрішніх органів і різану рану лівого передпліччя.

Того ж дня правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом пригоди, провели огляд місця події, вилучили речові докази і висунули підозру жінці постраждалого чоловіка. На думку слідчого поліції, для подальшого розслідування зібрані матеріали (сліди пальців рук, залишені на ймовірному знарядді злочину) слід піддати експертному дослідженню на предмет їхньої приналежності. На своєму засіданні 2 квітня Тернівський суд задовольнив це клопотання.

Олекса Сурай

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience