У центрі Павлограда комунальники відловили кілька агресивних собак – Павлоград.info
pavlograd.info 27.11.2017 01:29

Працівники КП «Затишне місто» відловили кілька безпритульних собак, на яких скаржились городяни, та помістили у карантинну зону притулку для тварин.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

На сьогоднішній день на вулицях міста проживає близько 4 тисяч безпритульних собак. Щорічно в цілодобовий травмпункт звертається більше сотні людей, які скаржаться на чотирилапих. На «гарячу лінію» виконкому щодня надходить по 10-12 дзвінків зі скаргами на бродячих собак.

З настанням холодів безпритульні собаки почали збиватися в зграї та стали набагато агресивнішими. Це відчули на собі жителі багатьох мікрорайонів міста.

Нещодавно були нові випадки нападу собак на жінку на вулиці Озерній та на двох школярів ЗОШ № 1. Собаки покусали учнів 9-го та 8-го класів за ноги, через що батькам довелося відвезти своїх дітей в ЦМЛ № 4, де їм зробили щеплення.

22 листопада в КП «Затишне місто» надійшла скарга від адміністрації цієї школи з проханням прискорити розгляд питання про введення в дію притулку для тварин.

Начальник міського УКГБ Андрій Завгородній повідомив про готовність нового притулку до експлуатації . Але притулок зможе офіційно розпочати свою життєдіяльність лише після того, як пройде процедура передачі об’єкта на баланс КП «Затишне місто». Це планувалось зробити з 1 січня 2018 року, коли стартує новий бюджетний рік і буде можливість найбільш повного забезпечення тварин кормами, ліками та всім необхідним.

Однак, реально оцінюючи загрозу для жителів від зростаючої навали бездомних собак, міська влада закликала працівників «Затишного міста», яке очолює директор Василь Коріневсьий, постійно проводити вилов найагресивніших тварин.

Тому ловці комунального підприємства провели новий рейд у центрі міста.

«24 листопада було виловлено кілька собак. Спочатку бригада працювала на території Дитячого парку, потім виїхала до будівлі СШ № 1 та на міськвітку, де провела роботу за допомогою спеціальних пристосувань. Відловлені тварини були поміщені в клітку і перевезені на територію притулку. За собаками у вольєрах тепер доглядають працівники притулку.

Поспішаємо запевнити жителів міста, що ніхто не збирається утилізувати цих тварин. Навпаки, собаки нагодовані, їх огляне ветлікар. Згодом вони будуть стерилізовані, а потім розподілені по інших вольєрах, в залежності від стану здоров’я. Згодом тварини будуть прилаштовуватися в добрі руки, або підуть служити охоронцями на підприємства», – розповів майстер КП «Затишне місто» Юрій Гусак.