pavlograd.info 16.12.2017 20:22

У Першотравенську на лаві підсудних опинився у чень 11 класу міської школи №3. Суд визнав хлопця винним у пограбування, яке він скоїв влітку 2017 року. Неповнолітній свою провину визнав. Про обставини пригоди йдеться у вироку міського суду від 5 грудня.

Згідно з матеріалами справи, вирок отримав старшокласник, котрий виховується у неповній сімї, і який досі не скоював кримінальних правопорушень. За версією слідства, в ніч з 7 на 8 серпня школяр знаходився біля багатоповерхового будинку №6 на вулиці Суворова. Тут він побачив чоловіка й жінку, які прямували в напрямку вулиці Затишної. Жінка тримала в руках сумку. Обвинувачений підбіг іззаду до потерпілої і вирвав у неї цю сумку. Всередині неї був мобільний телефон вартістю 3000 грн.

Під час судового розгляду старшокласник свою провину в інкримінованому злочині визнав, висловив каяття і просив суд не карати його суворо. Пояснювати деталі свого вчинку він не став. Натомість, потерпіла розповіла суду, що тієї ночі вони з чоловіком поверталися з приватного святкування. Аж ось їх обігнав гурт молоді, а потім вона відчула поштовх у спину, після чого з її рук невідомий зловмисник вирвав її сумку з цінними речами. За словами жінки, грабіжник був молодим, вдягненим у шорти і з голим торсом. Схопивши сумку, він кинувся навтьоки. Наздоганти його не вдалося, тому чоловік викликав поліцію.

Розглянувши покази учасників процесу, вивчивши матеріали слідства, Першотравенський міський суд 5 грудня визнав 11-класника винним у скоєнні пограбування (ч. 1ст. 186 КК України), але на підставі ч. 1,п.1, п.3 ч. 2ст. 105 К римінального Кодексу звільнив його від покарання. Суд зобовязав матір обвинуваченого зайнятися вихованням хлопця і наглядати за ним, аби він знов не вскочив у халепу.

Олекса Сурай