pavlograd.info 06.02.2018 02:14

У зв’язку із підвищенням температури повітря крига на водоймах почала поступово танути та зросла небезпека виникнення нещасних випадків з людьми на воді.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськрайонного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

«Тільки за останню добу на території Дніпропетровської області під лід провалилося 6 чоловік. В місті Дніпро з під криги річки Дніпро вдалося врятувати троє рибалок. В Нікопольському районі в селі Придніпровське на Каховському водосховищі провалилося двоє чоловіків, яких досі шукають рятувальники. А в Синельниківському районі села Андріївка під час переходу замерзлої затоки річки Дніпро під кригою опинився чоловік, якого також досі не знайшли», – інформують надзвичайники.

Рятувальники наголошують, що на річці Вовча товщина криги наразі складає 4-8 см та є небезпечною для людини.

У зв’язку із цим співробітники ДСНС звертаються до павлоградців з проханням дотримуватися правил безпечної поведінки на зимових водоймах.

«Уникайте прогулянок по тонкій кризі та не кваптеся з зимовою риболовлею, забороніть дітям виходити на лід, адже подібні пустощі можуть коштувати життя», – зазначають надзвичайники.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience