pavlograd.info 24.11.2017 17:04

Злодій-рецидівіст із Першотравенська отримав черговий вирок від суду. Служителі Феміди визнали молодика винним у скоєнні пограбування жінки – власниці золотих сережок. Чоловік свою провину визнав і висловив каяття.

Про це йдеться в матеріалах Першотравенського міського суду, котрий розглядав обвинувальний акт стосовно містянина. Згідно з документом, на лаві підсудних опинився непрацюючий і раніше неодноразово засуджений, в тому числі за скоєння пограбувань і незаконне зберіганні наркотиків, молодик.

За версією слідства, пригода сталася 29 серпня 2017 року приблизно о 16.00 поблизу будинку №3-В на вулиці Кобзаря у Першотравенську. Обвинувачений перебував біля будинку разом із потерпілою. Він помітив на жінці золоті прикраси і вирішив їх поцупити. Чоловік не став нічого вигадувати, а просто зірвав сережки з вух потерпілої і втік. Внаслідок дій обвинуваченого жінка не лише залишилася без прикрас, а й отримала травми. Згодом судові експерти встановили суму збитку, який завдав жінці обвинувачений – 3624 грн.

Під час судового засідання чоловік визнав себе винним у скоєнні інкримінованого йому злочину і підтвердив викладені в обвинувальному акті обставини пригоди. Молодик висловив каяття. Натомість потерпіла просила суд розглянути цю справу без її участі. Жінка повідомила, що не має до підсудного жодних претензій і попрохала суддів призначити чоловікові покарання на власний розсуд.

У підсумку, на своєму засіданні 8 листопада Першотравенський міський суд визнав чоловіка винним у скоєнні пограбування (ч.2 ст. 186 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Суд врахував кримінальне минуле підсудного і частково невідбуте покарання за минулий злочин. Обвинувачений ще має час оскаржити цей вирок.

Олекса Сурай