pavlograd.info 30.11.2017 18:18

Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься строком на 2 роки з правом обміну на постійне. Отримати його можна буде лише у разі, якщо протягом двох років з дня видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляють у Головному сервісному центрі МВС України.

Відповідно до внесених змін в Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2017 року № 885, громадянину видаватиметься посвідчення водія на 2 роки.

Обміняти його на постійне можна буде за умови, якщо протягом 2 років особа не вчинить більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

У разі, якщо громадянин вчинив 3 і більше вищевказані правопорушення — посвідчення обмінюють лише після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Варто зазначити, що повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається.

Поновлення права керування транспортними засобами здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та після складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.