pavlograd.info 10.12.2017 16:19

7 грудня завдяки скайп-зустрічі павлоградські школярі мали змогу віртуально відвідати Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, а також поспілкуватися з викладачами та студентами даного закладу.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

У скайп-зустрічі взяли участь 96 учнів 9-11 класів шкіл Петропавлівського, Царичанського районів, міста Павлограда та Новомосковська .

На початку зустрічі директор училища презентувала навчальний заклад, ознайомивши школярів з перспективами навчання, досягненнями учнів, розповіла про участь в конкурсах професійної майстерності, гарантії працевлаштування та співпрацю з роботодавцями, можливість учнів навчального закладу вивчати сучасні будівельні технології Церезит, Кнауф, Сантех Люкс.

Потім діти здійснили скайп-екскурсію по навчальному закладу та завітали на майстер-класи за професіями: столяр будівельний, штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.

Після того студенти навчального закладу розповіли школярам про активне позаурочне життя училища, конкурси, цікаві гуртки та майбутні можливості, які їх очікують.