Павлоградське подружжя залишилось без даху над головою – Павлоград.info
pavlograd.info 28.12.2017 11:20

А все через недотримання правил пожежної безпеки в побуті та відсутність первинних засобів пожежегасіння.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Павлоградського міськрайонного управління ДСНС у Дніпропетровській області Олександр Миславський.

Він проінформував, що перша череда проведення новорічних свят за напрямком служби «101» пройшла більш-менш спокійно. Але сталося декілька прикрих випадків.

Зокрема, 24 грудня в садовому товаристві «Ягідка» в районі селища ПЗТО горів дах житлової дачі. 26 грудня вранці, на автошляху поблизу села Привовчанське, згорів автомобіль «Peugeot 309»: пожежа виникла в моторному відсіку під час руху авто. А вчора о 8:21 рятувальники гасили дах приватного житлового будинку в місті Павлоград.

«В усіх випадках пожежі ліквідовано та обійшлося без жертв, але сімейне подружжя на зиму залишилося без даху над головою», – зазначив начальник управління.

До таких сумних наслідків, додав він, призводить недотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті та відсутність первинних засобів пожежегасіння, а саме вогнегасників.

У зв’язку із цим надзвичайними звертаються до павлоградців: Шановні громадяни! Попереду ще святкування Нового року та Різдва Христова. Щоб свята не затьмарились пожежею, закликаю вас дотримуватись заходів безпеки в своїх оселях, особливо при експлуатації пічного опалення: своєчасно очищайте димохід від сажі та перевіряйте тягу. В разі виникнення пожежі негайно викликайте рятувальників за номером телефону «101».