pavlograd.info 03.01.2019 16:39

Нападник спочатку сильно побив місцевого жителя, а потім завдав йому 4 ножові поранення у груди та голову.

Вбивство сталося в ніч з 1 на 2 січня у с. Нові Вербки Павлоградського району. Як встановили співробітники кримінальної поліції Павлоградського ВП ввечері 1 січня до сестри підозрюваного зателефонувала сусідка та повідомила, що хтось б’є вікна у її будинку. Брат приїхав до місця проживання сестри, де між ним та потерпілим виник конфлікт і бійка. Коли потерпілий втратив свідомість, зловмисник посадив його на свій мотоцикл та повіз в бік шахти. Біля посадки нападник завдав жертві ще кілька ударів кухонним ножем. Від отриманих травм чоловік помер, а вже вранці померлого виявив на узбіччі дороги випадковий водій.

Завдяки вжитим заходам поліцейські встановили особу померлого та з’ясували всі обставини злочину. В ході подальшого розслідування підозрюваного у злочині затримали та вилучили у нього ніж, який був знаряддям злочину. 2 січня 37-річному місцевому жителю повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience