pavlograd.info 03.01.2019 20:41

На перехресті вул. Західнодонбаська та Дніпровська встановили довгоочікувану автобусну зупинку. Встановити її мешканці місцевих мікрорайонів просили вже досить давно. Нагадаємо, ще 16 січня минулого року на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася відповідна петиція.

«Протягом довгого часу існує зупинка маршрутного транспорту на перетині вулиць

Західнодонбаська (Ленінградська) і Дніпровська. Цією зупинкою користуються жителі ближніх будинків мікрорайонів ім. 40 років Жовтня і ПЗТО. Але зупинка ця не обладнана – немає укриття від природних опадів, не облаштовані лавочки. Поруч знаходиться і зупинка для маршрутного автобуса «Павлоград – Богуслав». Вона теж не обладнана. Для поліпшення знаходження людей на цих зупинках, пропоную облаштувати ці зупинки», – писав автор петиції Олександр.

І ось нарешті, майже через рік, її встановили. Зупинка виготовлена із скла та металу, також тут об лаштована лавочка. Вона обійшлася міському бюджету майже у 200 тисяч гривень. Про це кореспондентові повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній.

«В цьому році ми плануємо облаштувати дві зупинки в подібному стилі – зупинку на 40 років Жовтня та біля міської лікарні № 4 (в напрямку руху в сторону центру міста). На 40 років ми плануємо облаштувати зупинку розміром побільше. Тай тут, на Західнодонбаській, ми вже бачимо, що зупинка замала для такого потоку людей. – розповів Андрій Юрійович. – Ще ми плануємо встановити зупинку біля скверу Шевченка (натомість приберемо зупинку біля ЦУМу) та добудувати зупинковий комплекс біля ТЦ «Куб» в районі міськвиконкому. Поки що на всі ці плани є тільки 200 тисяч з бюджету. Так що будемо дивитись».

Кріста Офенбах

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience