pavlograd.info 27.12.2017 18:38

У Павлограді суд відправив під домашній арешт чоловіка, якого слідство підозрює в скоєнні крадіжки на території дачного товариства «Очерет». Сам імовірний зловмисник проти такої санкції щодо себе не заперечував.

Про обставини пригоди, яка привела містянина на лаву підсудних, ідеться в ухвалі міськрайонного суду від 20 грудня. В клопотанні слідчого про міру запобіжного заходу для підозрюваного сказано, що факт крадіжки зафіксований 15 вересня 2017 року. За версією слідства, приблизно о 4.00 чоловік прийшов на територію дачного товариства «Очерет», розташованого в районі вулиці Будівельної, і на одній із приватних ділянок за допомогою інструменту викопав із земля 3 металеві швелери довжиною 2 і 3 метри. Підозрюваний зробив це, скориставшися відсутністю о цій годині свідків. На думку експертів, збиток, який він завдав господарці дачі, склав 825 грн.

Представник поліції надав суду матеріали кримінального провадження, відкритого за фактом крадіжки (ч.2 ст. 185 КК України). Відомо, що підозрюваний вже має судимість за скоєння корисливого злочину, не працює і не одружений. Під час розгляду клопотання чоловік не заперечував проти того, аби на період слідства залишатися вдома. Врешті міськрайонний суд задовольнив прохання слідчого відділу поліції і відправив підозрюваного під цілодобовий домашній арешт до 16 лютого 2018 року.

Олекса Сурай