pavlograd.info 06.12.2017 20:09

12 січня в столиці Західного Донбасу відбудеться щорічний конкурс “Творче досягнення року-2017”. Павлоградців запрошують взяти участь.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Конкурс проводиться за номінаціями:

І. “Творча перемога року” — номінація, в якій представлено визначене творче досягнення у різних сферах життєдіяльності, яке принесло славу місту Павлоград у 2017 році.

ІІ. “Краща творча особистість року” — номінація, в якій представлений творчий громадянин міста, який досяг вагомих творчих звершень у 2017 році.

ІІІ. “Кращий творчий колектив року” — номінація, в якій представлений творчий колектив або об’єднання творчих особистостей, що здобули творчу перемогу у 2017 році.

ІV. “Відкриття року” — номінація, в якій представлено творче відкриття людини або колективу, який уперше досягнув творчої вершини у 2017 році.

Кращий творчий керівник року” — номінації, в якій представлений керівник закладу, установи, підприємства, який досяг вагомих творчих успіхів у професійній діяльності у 2017 році.

Кращий керівник творчого колективу” — номінація, в якій представлений керівник хореографічного, вокального, інструментального, театрального, фольклорного тощо колективу, який досяг значних творчих успіхів у професійній діяльності, за високий рівень у підготовці творчих колективів міста Павлоград у 2017 році.

VІІ. “Краща соціально-культурна подія або акція” — номінація , в якій представлена найяскравіша творча подія, яка викликала резонанс у місті та навіть за його межами.

VIII. “Кращий творчий проект” — номінація, в якій представлено творчий проект людини або творчої групи, який був реалізований у 2017 році та став значимим для мешканців міста Павлоград.

ІХ. “Вірність улюбленій справі” — номінація, в якій представлена людина або творчий колектив, який протягом багатьох років несе славу міста, завдяки творчим здобуткам та перемогам у різних сферах життєдіяльності.

Х. „Меценатство. Благодійність” – номінація в якій представлена людина або колектив, які здійснили найбільший благодійний внесок у будь-який із основних напрямів творчої діяльності, незалежно від форми надання допомоги; особам, які надали суттєву матеріальну допомогу мешканцям міста, організаціям, установам чи громадським організаціям.

XІ. “Милосердя. Благодійність”- номінація, в якій представлена людина або колектив, які мають видатні виключні особисті заслуги у благодійній, гуманістичній та громадській діяльності; особам, які дарують, рятують та бережуть життя. Тих, хто прославився добрими та благородними справами.

ХІІ. “За збереження традицій та любов до рідного міста” — номінація, в якій представлена людина або колектив, які в своїй творчості, ідеях, проектах відзначають особливе ставлення та любов до рідного міста, зберігають та примножують традиції Павлограда.

Висування кандидатур на присвоєння звання за номінаціями здійснюється гласно та об’єктивно керівниками колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян, громадянами міста.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

– клопотання про присвоєння звання за номінацією (прізвище, ім’я, по-батькові номінанта; місце роботи або діяльність, яку представляє; номінацію, на яку претендує);

– довідка – подання з характеристикою заслуг особи чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);

– копії документів про його досягнення за 2017 рік (дипломи, статті, відзнаки; інформація про фестивалі, конкурси, виставки, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо); відеоматеріали та фотографії.

– фото в оригіналі та в електронному вигляді;

– ксерокопія паспортних даних та ідентифікаційного коду учасника;

– контактні координати: адреса, телефони.

Документи на участь від кожного конкурсанту тільки в одній номінації приймаються до 20 грудня 2017 року до відділу культури Павлоградської міської ради за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, міськвиконком, к.301, телефони: 20-07-55, 6-30-60.