pavlograd.info 31.01.2019 05:48

Враховуючу складну епідемічну ситуацію з кору в Україні, збільшення захворюваності серед дорослих і дітей, здебільшого на території західних областей та реєстрації випадків з підозрою на кір на території Західного Донбасу, відділом охорони здоров’я, разом з міським педіатром, міськими фахівцями з інфекційних хвороб, спеціалістами ВСП «Павлоградський міськрайонний центр лабораторних досліджень ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» проведено конференцію для медичних працівників закладів освіти.

Про це повідомляє прес-служба Відділу охорони здоров’я Павлоградської міської ради на офіційному сайті Павлограда

“Беручи до уваги, що найсприйнятливішою до інфекційних захворювань категорією населення є діти, медичними фахівцями сфери охорони здоров’я було роз’яснено учасникам медичної конференції основні напрямки протидії кору, які вже були введені в м. Павлограді. Під час заходу було обговорено нормативно-правову базу, яка регулює роботу медичних працівників, в тому числі й закладів освіти, у разі погіршення епідеміологічної ситуації з кору, детально розібрані клінічні прояви хвороби у дорослих та дітей, обговорені заходи з профілактики кору, роздані друковані матеріали для розміщення на інформаційних стендах в закладах освіти.

Було наголошено, що основним способом захистити себе та своїх близьких від захворювання на кір є вакцинація населення.

Мешканцям міста Павлограда, діти яких не пройшли вакцинацію від кору своєчасно, необхідно звернутись до свого сімейного лікаря для проведення щеплення. Закликаємо павлоградців не бути байдужими до себе, своїх дітей та оточуючих!”, говориться в повідомленні.

Нагадаємо, тільки за 2018 рік на кір захворіли 54 тис. 481 осіб (20 204 дорослих та 34 277 дітей).
Від ускладнень кору за рік померло 16 осіб: 12 дітей і 4 дорослих.

Запись Павлоградців запрошують на щеплення від кору впервые появилась .