pavlograd.info 19.02.2018 20:15

Показник захворюваності на ГРІ та грип серед населення області нижче епідемічного порогу на 27%, але вище показника минулого року на 24%, повідомляє прес-служба ДУ "Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

«Станом на 16 лютого, по області з приводу гострих респіраторних захворювань та грипу за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів звернулося понад 21 тисяча осіб, із них 70,5% діти до 17 років. Захворюваність залишається на рівні минулого тижня», – говориться у повідомленні.

Високі рівні захворюваності зареєстровані серед мешканців міст Вільногірськ, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, а також Софіївському, Криворізькому, Синельниковському та Нікопольському районах.

У зв’язку з високими рівнями захворюваності серед дітей шкільного віку, за даними Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА, тимчасово призупинено навчально-виховний процес серед учнів загальноосвітніх шкіл та окремих класів із загальною кількістю понад 32 тисячі учнів в містах Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Жовті Води, Павлоград, Новомосковський, Верхньодніпровський, Криничанський, П’ятихатський та Солонянський райони.

«У порівнянні з попереднім тижнем загальна кількість госпіталізованих осіб зросла на 13%, а серед дітей зросла на 14%. Летальних випадків через ускладнення від грипу не зареєстровано», – зазначають спеціалісти.

До речі, з початку епідемічного сезону проти грипу в області щеплено 25729 осіб.