pavlograd.info 22.04.2018 19:45

20 квітня в рамках Тижнів безпечної життєдіяльності рятувальники провели день цивільної оборони в загальноосвітніх закладах. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Цього дня вогнеборці завітали на пожежному автомобілі до загальноосвітніх шкіл № 5, № 9 та № 17.

По сигналу тривоги була проведена евакуація школярів, вчителів та технічних працівників на подвір’я школи, де на них вже чекали рятувальники, представники поліції, Національної гвардії та медики.

Рятувальники провели бойове розгортання та подачу води від пожежної автоцистерни на гасіння умовної пожежі.

Після цього хлопчики та дівчатка із задоволенням приміряли спорядження вогнеборців, мали змогу послухати для чого призначено те чи інше обладнання, а також сфотографуватися біля пожежного автомобіля.

В класах співробітники ДСНС провели лекції для учнів старших класів, на яких розповіли про небезпеку вибухонебезпечних предметів, як поводити себе у разі пожежі та під час виникнення інших надзвичайних подій.

В управлінні ДСНС зазначають, що метою проведення таких заходів є формування здібностей учнів правильного виконання дій при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації та ознайомлення з героїчною професією рятувальника.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience