pavlograd.info 27.12.2017 18:38

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації шукає підрядників, які капітально відремонтують дороги в чотирьох селах Павлоградського району. Вартість робіт складає майже 14 мільйонів гривень.

Сьогодні Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА опублікував 6 оголошень на сайті електронних закупівель «Прозорро».

Замовник шукає підрядників, які б виконали капітальний ремонт доріг в чотирьох селах Павлоградського району.

Перше оголошення стосується ремонту дороги по вул.Пушкіна від будинку №40 до вул.Чапаєва в с.Троїцьке. Вартість робіт – 3,1 млн грн..

Предметом другого замовлення є капітальний ремонт частини дороги по вул. Миру від буд. №3 до буд. №47 в с. Малоолександрівка. Оголошена вартість – майже 2,5 млн грн..

Третє – ремонт дороги по вул. Горького в с. Вербове на 2 млн грн..

Ще три замовлення стосуються капітального ремонту частини доріг в с. Булахівка: одне – по вул. Сонячна від вул. Дитюка до вул. Калинова на суму 2,5 млн грн.; друге – по вул. Матросова від вул. Калинова до вул. Центральна на суму 1,6 млн грн.; третє – по вул. Калинова від вул. Папаніна до вул. Осипенко на 2 млн грн..

Виконати вищевказані роботи необхідно до 1 листопада 2019 року.

Строк подання тендерних пропозицій ще триває.