pavlograd.info 04.01.2019 21:27

В рамках реорганізації системи теплозабезпечення міста, владою прийнято радикальне рішення і передбачено у бюджеті 2019 року 8 млн грн на реконструкцію та будівництво індивідуальних котелень для бюджетних установ з альтернативними видами опалення.

За словами Павлоградського міського голови, перш за все це соціальні об’єкти – лікарні, дитсадки, школи, які «не будуть заручниками недобросовісних боржників кожний опалювальний сезон».

«Значне зростання цін на енергоресурси спонукало нас до впровадження енергоефективних заходів у міському господарстві. Тому проведена велика робота з напрямку «Енергоефективне місто», що є одним з пріоритетних та перспективних», – сказав мер Анатолій Вершина.

Однак робота в напрямку економії бюджетних коштів та впровадження енергоефективних заходів тривала й у 2018 році. Наприклад, реконструювали системи опалення та встановили модульні теплові пункти в школах №№ 7, 11 та міському ліцеї.

Також провели капітальні та поточні ремонти покрівель в школах №1, 3, 15, дитсадках №№ 6,7, ліцеї, поточний ремонт системи теплопостачання в школах №№ 11, 18, дитячих садках №№ 31, 11. Замінили 45 вікон на енергозберігаючі в садках №№ 15,18, школах №№ 6, 8, 16, 15, НВК №14, ліцеї, закладах культури (бібліотеці № 2, трьох музичних школах) тощо.

На відповідні заходи в лікувально-профілактичних закладах міста було виділено з міського бюджету майже 500 тис. грн.

«Заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення фасадів та цоколів будівель закладів бюджетної сфери дозволили забезпечити економію бюджетних коштів на використання теплової енергії в цілому на 18%», – зазначив міський голова

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience