Мешканку Павлограда, яка обікрала свою матір, амністували – Павлоград.info
pavlograd.info 09.12.2017 22:27

У Павлограді суд покарав і одразу ж амністував жінку, яка вкрала у своєї матері золоті прикраси. Жінка свою провину визнала. Про цей йдеться у вироку міськрайонного суду від 4 грудня.

На лаві підсудних опинилася мати неповнолітньої дитини, незаміжня, непрацююча і досі не судима. За версією слідства, 26 січня 2017 року обвинувачена знаходилась у квартирі своєї матері. Доки господарка була відсутня, її донька вирішила вкрасти з оселі золоті прикраси. Молодиця відчинила шафу і забрала звідти сховані золотий браслет і золоті сережки, що належали матері. Експертиза встановила, що вартість прикрас становила понад 6400 грн.

Під час судового засідання донька потерпілої повністю визнала свою провину і висловила щире каяття у скоєному. Жінка попросила суд не проводити подальший розгляд справи, бо згідна з усіма викладеними слідством обставинами. Потерпіла на засідання з ` явилася і просила суд дати оцінку діям обвинуваченої на власний розсуд.

У підсумку, Павлоградський міськрайонний суд на своєму засіданні 4 грудня визнав мешканку міста винною у скоєнні крадіжки (ч.1 ст. 185 КК України) і призначив їй покарання у вигляді 1 року позбавлення волі. Суд, однак, застосував норми закону України «Про амністію у 2016 році» і звільнив жінку від відбування вказаного покарання.

Олекса Сурай